Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Filterzak voor likeuren met versterkte bodem
15,12 €
15,12 EUR/st.
Klarowin 2 - klaringsmiddel
1,10 €
157,14 EUR/kg
Klar Turbo Spirit 25 L - 65 g
1,66 €
25,54 EUR/kg
Klarowin Duo Rapid - chitosan + kiezelzuur, 65 g
2,14 €
32,92 EUR/kg
Klarowin - klaringsmiddel 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Preciezieborstel voor het reinigen van huishoudelijke apparaten en meer
0,83 €
0,83 EUR/st.
Borstel voor het wassen van ballonnen - GEBOGEN
5,24 €
5,24 EUR/st.
Net voor het roken van kazen, lengte 3 m
2,24 € 1,46 €
0,49 EUR/m
Plastic clips voor het vastmaken van planten, mix 50 stuks.
1,68 € 1,53 €
0,03 EUR/st.
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/st.
Nylongaas voor vleessnijwerk 4 m x 22 cm met thermische weerstand van 125°C
4,36 €
1,09 EUR/m
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
44,40 EUR/kg
Reserve trechters voor verticale vulmachine Browin van 5 kg, 6 stuks
6,73 €
1,12 EUR/st.
Schraper voor dragON JET rookgeneratoren – handig schoonmaken van de rookbuis
12,19 €
12,19 EUR/st.
Set vultrechters van roestvrij staal voor verticale worstenvullers van Browin, 3, 5, 7 L, 4 st.
3,05 EUR/st.