Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Vervangende pakkingen voor vacuümsealer 320624
3,31 €
1,66 EUR/st.
Vervangende pakkingen voor sealers 320620 en 320623
Folie voor vacuümsealer - buisfolie 20x600cm
3,95 €
0,66 EUR/m
Geribbelde vacuümzakken voor vacuümsealer 15x20 cm, 50 stuks
3,88 €
0,08 EUR/st.
Geribbelde zakken voor vacumeermachine 25 x 35 cm, 50 stuks
10,56 €
0,21 EUR/st.
Geribbelde vacuümzakken voor vacumeermachine, 20x30 cm, 50 stuks
7,29 €
0,15 EUR/st.
Geribbelde buisfolie - voor vacuümsealer, 25 x 600 cm
5,00 €
0,83 EUR/m
Geribbelde vacuümfolie – buisfolie voor vacumeermachines, 28x600cm
5,51 €
0,92 EUR/m
Pot voor kinderen twist off 212ml met opdruk en deksel fi 66/4, 6 stuks
6,31 €
1,05 EUR/st.
Hamkoker - Gezinsformaat 3 kg
25,60 € 24,88 €
24,88 EUR/st.
Natuurlijke varkensdarmen - kaliber 28/30mm, 15m
5,73 €
0,38 EUR/m
Natuurlijke varkensdarmen 28/30, 15m
7,78 €
0,52 EUR/m
Elektrische rokerij - draagbaar
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/st.