Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Capillaire wijnmeter voor het meten van alcoholgehalte
3,41 €
3,41 EUR/st.
Multimeter voor meting van suikerconcentratie en potentieel alcoholgehalte
6,04 €
6,04 EUR/st.
Suikermeter, indicator voor suikergehalte 0–29 °Blg
5,75 €
5,75 EUR/st.
Maatcilinder van kunststof voor metingen met vloeistofmeters, 25 cm
1,10 €
1,10 EUR/st.
Voor witte worst - mengsel van kruiden en specerijen
1,66 €
83,00 EUR/kg
Essence met smaak van groene munt, voor 4 L, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Essentie met de smaak van Bittere Oude Poolse voor 4 L - 40 ml
Refractometer voor honing
27,31 €
27,31 EUR/st.
Refractometer voor bier
21,22 €
21,22 EUR/st.
Onbreekbare suikermeter met proefbuis, meetbereik: -5-35°Blg
6,48 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
Onbreekbare suikermeter met maatcilinder, meetbereik: -5-35°Blg
3,95 €
Smaakessence - brandewijn voor 0,5 L - 40 ml
2,66 €
66,50 EUR/l
Essence met Kersensmaak voor 4 L - 40 ml
Kweepeer-essence voor 10 L - 100 ml
6,90 € 6,39 €
63,90 EUR/l
Essentie met kweepeersmaak voor 4 L - 40 ml
3,19 EUR/st.