Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Het geheim van opa Feliks voor pekelen - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Vleessnaren van katoen wit (240°C) 55 m
4,22 €
0,08 EUR/m
Applicator voor vleeswaren netten - premium versie - buis
7,68 € 6,78 €
6,78 EUR/st.
Thermometer voor grill en BBQ, van 50 tot +500°C, bimetalen, 5,3cm
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/st.
Applicator voor braadnetten
14,39 €
14,39 EUR/st.
Sonde voor keukenthermometer (185800, 185909)
6,92 €
6,92 EUR/st.
Rookhoutsnippers voor roken/grillen 70% elzenhout + 30% beukenhout, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Rookhoutsnippers van els en beuk, 5 kg, middelgroot KL8
7,88 €
1,58 EUR/kg
Pekla subtiel kruidig voor ham, 75 g
1,19 €
15,87 EUR/kg
Vloeibare rookaroma voor 3 kg, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Vloeibare rook, voor 20 kg, 250 ml
45,16 EUR/l
Pekelzout met kruiden "Pekla" - 70 g
17,00 EUR/kg
Verticale worstenvuller 2,5 kg
52,43 € 51,46 €
51,46 EUR/st.
Witte katoenen slagerstouw (240°C) 55 m
2,92 €
0,05 EUR/m
Slagers-braadnet (tot +220°C), Ø 15 cm, lengte 3 m
1,67 €
0,56 EUR/m