Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Applicator voor vleessnaren basic
6,31 €
6,31 EUR/st.
Bacterieculturen voor gerijpt vlees, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Vleessnaren van katoen wit (240°C) 55 m
4,22 €
0,08 EUR/m
Set vultrechters van roestvrij staal voor verticale worstenvullers van Browin, 3, 5, 7 L, 4 st.
12,19 €
3,05 EUR/st.
Vleessnaren grijs katoen (240°C) 75 m
2,92 €
0,04 EUR/m
Bacterieculturen voor gerijpte worsten, 2 g
Geribbelde vacuümzakken voor vacumeermachine, 20x30 cm, 50 stuks
7,29 €
0,15 EUR/st.
Geribbelde vacuümfolie – buisfolie voor vacumeermachines, 28x600cm
5,51 €
0,92 EUR/m
Geribbelde buisfolie - voor vacuümsealer, 25 x 600 cm
5,00 €
0,83 EUR/m
Whisky Apple-essence - 40 ml voor 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Steengoed - pot 800ml voor reuzel met deksel
15,12 €
15,12 EUR/st.
Rookoven 200 L dragON Larch E21 - van lariks, met elektrische verwarmingsmodule en regelaar
707,32 €
707,32 EUR/st.
Steengoed - pot 0,5 L voor reuzel zonder deksel
8,46 € 7,68 €
7,68 EUR/st.
Vloeibare rookaroma voor 3 kg, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Vloeibare rook, voor 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l