Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Marinade voor ribben - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinade voor spek - kruiden- en specerijenmix, 35 g
Duo Grill Klassiek voor vis en groenten - 2-in-1 kruidenmix, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Set vuurplaats fi 58 cm en pook-handgreep voor ketel of deksel van gietijzeren pot
29,75 €
29,75 EUR/st.
Alfa-amylase in vloeibare vorm
1,88 €
188,00 EUR/l
Gietijzeren braadpan, 5,5 L
47,93 € 28,78 €
28,78 EUR/st.
Keukenthermometer (0°C tot +100°C) 17,5cm
4,39 €
4,39 EUR/st.
Distilleergist Turbo Torpedo 72u 21% - 120 g
3,22 €
26,83 EUR/kg
Distilleergist Turbo Torpedo 5-7 dagen 21% 100g
2,41 €
24,10 EUR/kg
Distilleergist Turbo Koji, 50 g (zonder maischen!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Set met vloeibare rookaroma’s, 6 stuks à 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Vloeibare rook – kersenhout, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Vloeibare rook – kersenhout, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Refractometer voor honing
27,31 €
27,31 EUR/st.
Refractometer voor bier
21,22 €
21,22 EUR/st.