Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/st.
Wijnballon 34 L in plastic mand
36,09 € 32,19 €
32,19 EUR/st.
Wijnballon 54 L in plastic mand
45,11 € 38,78 €
38,78 EUR/st.
Wijnballon 25 L in plastic mand
31,95 € 28,05 €
28,05 EUR/st.
Wijnballon 34 L met brede hals in plastic mand
46,82 € 46,34 €
46,34 EUR/st.
Wijnballon 25 L met brede hals in plastic mand
43,16 € 39,27 €
39,27 EUR/st.
Wijnballon 20 L met brede hals in plastic mand
35,85 € 33,41 €
33,41 EUR/st.
Wijnballon 15 L met brede hals in plastic mand
31,46 € 28,78 €
28,78 EUR/st.
Wijnballon 10 L met brede hals in plastic mand
24,87 € 23,41 €
23,41 EUR/st.
Aromatic Bayanus Multicomplex startpakket voor wijn, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Filterzak voor most - Conisch - 7 L
7,68 €
7,68 EUR/st.
Olijfgroene wijnfles 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
44,40 EUR/kg
Mandfles Dama 5 L PET, met schroefdop, handgreep en mandje
2,92 €
2,92 EUR/st.