Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Wijngist met gistvoeding - voor bloemenwijn, 10-15 L
1,88 €
117,50 EUR/kg
Wijnballon 15 L met brede hals in plastic mand
31,46 € 28,78 €
28,78 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met draagriemen, 15 L
18,04 €
18,04 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met handvat, 15 L
16,33 € 15,12 €
15,12 EUR/st.
Ballon 15 L met handvat en kraantje
18,29 €
18,29 EUR/st.
Fermentatiecontainer 15 L met deksel en kraan
9,00 €
9,00 EUR/st.
Voedingsstof voor wijn met vitamine B1, 10g
1,17 €
117,00 EUR/kg
Easy Wijnset – eenvoudige manier voor huisgemaakte wijn
20,00 €
20,00 EUR/st.
Voedingsstof voor wijngist, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Voedingsstof voor wijn Kombi Vita - 10g
1,34 €
134,00 EUR/kg
Fermentatiecontainer - opdruk, deksel, 15 L
7,07 €
7,07 EUR/st.
Pirosiarczyn Turbo, 15 g
0,90 €
60,00 EUR/kg
Gist + voedingsstof - rode wijnen
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/st.
Kurk / kap voor ballonnen met smalle hals fi57mm
0,95 €
0,95 EUR/st.
Wijnmakerijgist Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg