Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Multifunctionele pot met mand
23,65 € 21,46 €
21,46 EUR/st.
Pot TO 106 ml Amfora met gekleurd deksel fi 53 - 8 stuks
4,53 €
0,57 EUR/st.
Potvlees - kruiden- en specerijenmix, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Pot TO 1,7L fi 100 - 6 stuks
10,19 € 8,51 €
1,42 EUR/st.
Twist-off pot 385ml met zwart deksel fi 63, 6 stuks.
3,41 €
TO-inmaakpot 1,7 L met goudkleurig deksel Ø 100/6, 1 stuk
1,90 €
1,90 EUR/st.
Słoikówka - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Elektrische rokerij - draagbaar
98,29 € 78,54 €
78,54 EUR/st.
Glazen hamkoker - DUO-set, voor 2 x 450 g
15,12 €
15,12 EUR/st.
Thermometer voor hamkoker 0,8 kg (0°C tot +120°C) 9,0cm
2,92 €
2,92 EUR/st.
Elektrische rookoven dragON E101 met rookgenerator, 70 L
450,00 €
450,00 EUR/st.
Pekelzout met kruiden "Pekla" - 70 g
1,19 €
17,00 EUR/kg
Thermometer voor hamkoker 1,5kg en 3kg (0°C tot +120°C) 12,5cm
5,85 €
5,85 EUR/st.
Rookoven 115 L dragON Wood 60E - houten rookoven van gebrand hout, met elektrische verwarmingsmodule en controller
580,49 €
580,49 EUR/st.
Frameloze rookkast dragON PLYWOOD NATURE met Wi-Fi-controller, 200L
1 036,58 €
1036,58 EUR/st.