Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Twee-armige metalen kurkapparaat "Basic"
22,44 €
22,44 EUR/st.
Filterzak voor wijn, likeuren - conisch, 3 L
6,39 €
6,39 EUR/st.
Voedingsstof voor wijnmakersgist, 100 g
2,05 €
20,50 EUR/kg
Hefenährsalze 10g
0,95 €
0,95 EUR/st.
Voedingsstof voor wijngist, 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
6-kamer fermentatiepijp v2
1,00 €
1,00 EUR/st.
Plastic trechter fi 30cm
7,41 €
7,41 EUR/st.
Wijnset 4 SEIZOENEN - Framboos
5,49 €
52,29 EUR/kg
Wijnset 4 SEIZOENEN – Cranberry
Likeuressence met druivensmaak, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Mandfles Dama 5 L PET, met schroefdop, handgreep en mandje
2,92 €
2,92 EUR/st.
Mandfles Dama 5 l PET, met schroefdop en mandje
2,78 €
2,78 EUR/st.
Mandfles Dama 5 L PET, met schroefdop
2,21 € 2,12 €
2,12 EUR/st.
Dame Jeug 3 L, met metalen schroefdop fi 43 mm en handvat
5,83 €
5,83 EUR/st.