Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Multimeter voor meting van suikerconcentratie en potentieel alcoholgehalte
6,04 €
6,04 EUR/st.
Refractometer voor honing
27,31 €
27,31 EUR/st.
Refractometer voor bier
21,22 €
21,22 EUR/st.
Wijngist Fermivin PDM, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Frukta-Gel - Pectine voor jam en confituren, 30 stuks
29,75 €
0,99 EUR/st.
Turbo Gist X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Frukta-Gel - Pectine voor jam en confituren, 15 stuks
15,12 €
1,01 EUR/st.
Turbo gist X-Pure 21,3%, 100L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Onbreekbare honingmeter met proefbuis, meetbereik 10-50°Blg
6,65 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
Onbreekbare suikermeter met proefbuis, meetbereik: -5-35°Blg
6,48 € 3,95 €
Onbreekbare hydrometer voor mede met maatcilinder, meetbereik 10-50°Blg
3,95 €
Onbreekbare suikermeter met maatcilinder, meetbereik: -5-35°Blg
Frukta-Gel - pectine voor jam en confituur, 30 g
1,10 €
36,67 EUR/kg
Suikermeter, indicator voor suikergehalte 0–29 °Blg
5,75 €
5,75 EUR/st.
Dichtheidsmeting
2,92 €
2,92 EUR/st.