Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Fermentatiekurk met dop - universeel 1 stuk
0,75 €
0,75 EUR/st.
Wijnballon 54 L in plastic mand
45,11 € 38,78 €
38,78 EUR/st.
Wijnballon 25 L in plastic mand
31,95 € 28,05 €
28,05 EUR/st.
Kaliumdisulfiet, 100 g
2,51 €
25,10 EUR/kg
Wijnballon 34 L in plastic mand
36,09 € 32,19 €
32,19 EUR/st.
Kaliumdisulfiet 10 g
0,73 €
73,00 EUR/kg
Glazen waterslot verpakt per 2 stuks.
2,46 €
1,23 EUR/st.
Glazen waterslot
1,27 €
1,27 EUR/st.
Wijnballon 5L in plastic mand
10,61 €
10,61 EUR/st.
6-kamer fermentatiepijp v2
1,00 €
1,00 EUR/st.
Deksel fi 66/4 stippen mix - 10 stuks.
1,24 € 0,71 €
0,07 EUR/st.
Decoratieve fles ICONA 250 ml, met T-stopper, 1 stuk
1,17 €
1,17 EUR/st.
TO fles voor sap 330 ml met dop fi 43 - 6 stuks
3,92 €
0,65 EUR/st.
dragON set voor rookovens - IQ-modules met Wi-Fi en JET 2 LONG rookgenerator met aslade
434,14 €
434,14 EUR/st.
DragON kit voor rookovens - elektrische modules met digitale controller en JET 2 LONG rookgenerator
319,51 €
319,51 EUR/st.