Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Franse eikenblokjes, sterk getoast, gearomatiseerd – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Pruim, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Franse eikenblokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Kers, 20g
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
44,40 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20 g
Vanille eiken vlokken, sterk geroosterd, 20g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Vat voor kool 85 L, met drukring, blauw, Sterk
35,85 € 30,49 €
30,49 EUR/st.
Vat voor kool 60 L, met drukring, blauw, Sterk
31,95 € 27,56 €
27,56 EUR/st.
Vierkant Vat voor 40 L, wit, met handvatten, Sterk
15,11 € 13,66 €
13,66 EUR/st.
Vierkant Vat van 30 L, wit, met handvatten, Sterk
11,55 € 10,56 €
10,56 EUR/st.
Vierkant Vat van 20 L, wit, met handvatten, Sterk
8,12 € 7,34 €
7,34 EUR/st.
Bayanus-gist + voedingsstof - Universeel - 21%, 17 g
1,83 €
1,83 EUR/st.
Enovini® wijngist
1,22 €
174,29 EUR/kg