Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Thuisrokerij in een pot, 35 L, voor op het gasfornuis
131,70 €
131,70 EUR/st.
Keukenthermometer (0°C tot +300°C) 17,5cm
4,66 €
4,66 EUR/st.
Thermometer voor rokerij en BBQ (0°C tot +250°C) 5,2cm
6,92 €
6,92 EUR/st.
Elektrische rokerij - draagbaar
122,92 € 78,54 €
78,54 EUR/st.
Thermometer voor rokerij en BBQ (0°C tot +250°C) 5,7cm
6,85 €
6,85 EUR/st.
Thermometer voor rokerij en BBQ (0°C tot +250°C) 6,0cm
6,49 €
6,49 EUR/st.
DragON kit voor rookovens - elektrische modules met digitale controller en JET 2 LONG rookgenerator
319,51 €
319,51 EUR/st.
Elektrische pomp dragON Air
11,28 € 10,76 €
10,76 EUR/st.
Vloeibare rook – jeneverbes, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Thermometer voor grill en BBQ, van 50 tot +500°C, bimetalen, 5,3cm
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/st.
Keukenthermometer met draadloze Bluetooth-sonde
60,49 €
60,49 EUR/st.
Vloeibare rook – kersenhout, 250 ml
Vloeibare rook – kersenhout, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Amerikaanse eiken vlokken, zwaar geroosterd, van bourbonvaten, 50 g
3,95 €
79,00 EUR/kg
Vloeibare rookaroma – eikenhout, 40 ml