Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Thermometer voor rokerij en BBQ (0°C tot +250°C) 5,2cm
6,92 €
6,92 EUR/st.
Vishaken voor roken - dubbel - 5 stuks
5,65 € 5,19 €
1,04 EUR/st.
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, Appel - 450 g, klasse 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Net voor het roken van kazen, lengte 3 m
2,24 € 1,46 €
0,49 EUR/m
Siliconen mat – deegplank met opdruk: sjablonen en culinaire rekenmachine
5,80 € 5,34 €
5,34 EUR/st.
Collageen worstdarm Ø 65 mm, 10 m
7,68 €
0,77 EUR/m
Houten rookoven 100 cm, met vuurhaard
292,68 €
292,68 EUR/st.
Houten rookkast 60 cm, met vuurhaard
219,02 € 199,02 €
199,02 EUR/st.
Thermometer voor grill en BBQ, van 50 tot +500°C, bimetalen, 5,3cm
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/st.
Rookoven met Wi‑Fi, 200 L – dragON WOOD 100IQ met elektrische verwarmingsmodule en regelaar
853,42 €
853,42 EUR/st.
Verwarmingsmodule met ventilator, 2,7 kW – voor tuinrookovens
120,49 €
120,49 EUR/st.
Rookhaken voor vis - drievoudig, 5 stuks
6,68 €
1,34 EUR/st.
Bacterieculturen voor kwark
4,92 €
4,92 EUR/st.
Bacterieculturen voor Griekse kaas
Gegalvaniseerde draad 50m x 0,8mm
2,21 € 2,05 €
0,04 EUR/m