Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Rooksnippers voor roken/grillen, kersenhout, 450 g, kl. 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Ontpitter voor kersen en zoete kersen (in folie)
6,49 €
6,49 EUR/st.
Rookhoutsnippers voor roken/barbecueën, kersen, 450 g, klasse 10
Wijngist Bourgogne zonder vermenigvuldiging, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Net voor vogelbescherming, groen, 8 m x 14m
9,14 €
9,14 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 5 m x 10m
5,51 €
5,51 EUR/st.
Net voor vogelbescherming, groen, 6 m x 6 m
3,88 €
3,88 EUR/st.
Net voor bescherming tegen vogels, groen, 4 m x 5m
1,80 €
0,36 EUR/m
Net voor vogelbescherming, groen, 2 m x 5m
1,07 €
0,21 EUR/m
Set van 6 essences - FRUIT 6x40 ml
14,14 €
58,92 EUR/l
Meting van het L-appelzuurgehalte
7,31 €
7,31 EUR/st.
Essence met Kersensmaak en Brandy, 40 ml - voor 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Essence Sauer-Kirsche – Czysta Wiśnia, 40 ml, voor 4 L
3,68 EUR/st.
Gist + voedingsstof - rode wijnen
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/st.
Bordeaux wijngist, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l