Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Horizontale worstenvuller 5 kg
66,58 € 63,66 €
63,66 EUR/st.
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, Appel - 450 g, klasse 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Horizontale worstenvuller 3 kg
45,60 € 40,97 €
40,97 EUR/st.
Pekelzout met kruiden "Pekla" - 70 g
1,19 €
17,00 EUR/kg
Verticale worstvuller Premium 3 L
159,75 € 121,22 €
121,22 EUR/st.
Verticale worstenvuller 2,5 kg
52,43 € 51,46 €
51,46 EUR/st.
Horizontale worstenvuller 1,5 kg met siliconen zuiger
29,51 € 26,58 €
26,58 EUR/st.
Collageen-worstdarm Ø 55 mm, 10 m
6,31 €
0,63 EUR/m
Reserve-vultuiten voor Browin-worstvullers, 4 stuks
5,00 €
1,25 EUR/st.
Varkensdarmen op kalibratielinten, kaliber 28/30, 20 m
8,83 €
0,44 EUR/m
Easy Wijnset – eenvoudige manier voor huisgemaakte wijn
20,00 €
20,00 EUR/st.
Huisgemaakte kruidenmix voor kabanosy, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg
Pot TO 425ml met opdruk 'Huisgemaakte lekkernij' en zwarte deksel fi 82 - 3 stuks
4,41 € 3,24 €
1,08 EUR/st.
Mijn hobby: het maken van huisgemaakte wijn - Russische versie
1,41 € 0,91 €
0,91 EUR/st.
Yoghurt- en kaasbereider met thermostaat 1,5 L
39,50 € 36,83 €
36,83 EUR/st.