Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Duo Grill voor vlees, 2-in-1 kruidenmix, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Marinade voor ribben - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Marinade voor varkenspoot - kruiden- en specerijenmix, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Duo Boter - knoflook- en kruidenkruiden 2 in 1, 2 x 12g
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 100 g
2,97 €
29,70 EUR/kg
Kaliumnitraat voor het pekelen van vlees, 20 g
1,20 €
60,00 EUR/kg
Voor witte worst - kruiden- en specerijenmix, 350g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Het geheim van opa Feliks voor pekelen - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Kruiden- en specerijenmix voor boerenworst, 500g
Geribbelde vacuümfolie – buisfolie voor vacumeermachines, 28x600cm
5,51 €
0,92 EUR/m
Geribbelde vacuümzakken voor vacumeermachine, 20x30 cm, 50 stuks
7,29 €
0,15 EUR/st.
Geribbelde buisfolie - voor vacuümsealer, 25 x 600 cm
5,00 €
0,83 EUR/m
Geribbelde vacuümzakken voor vacuümsealer 15x20 cm, 50 stuks
3,88 €
0,08 EUR/st.
Folie voor vacuümsealer - buisfolie 20x600cm
3,95 €
0,66 EUR/m
Pekelmix voor witte worst, met functioneel eiwit en acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg