Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Niet-breekbare zoutmeter met proefbuis, meetbereik: 0-300 g zout/L
3,95 €
3,95 EUR/st.
VSYPTO in de smaak Peer-Cranberry, 9 g
0,78 €
86,67 EUR/kg
Onbreekbare zoutmeter met proefbuis, meetbereik: 0–300 g zout/L
4,72 € 3,95 €
VSYPTO met colasmaak - smaakpoeder voor water, 9g
VSYPTO met mangosmaak, 9 g
Vsypto Appel-Perzik, 9 g
Hangende gietijzeren ketel met pan
95,12 € 68,78 €
68,78 EUR/st.
Capillaire wijnmeter voor het meten van alcoholgehalte
3,41 €
3,41 EUR/st.
Bodemtester 2-in-1 - pH, vruchtbaarheid van de grond
8,12 €
8,12 EUR/st.
Brandaxa-essence met de smaak van Griekse brandy, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Meting van het L-appelzuurgehalte
7,31 €
7,31 EUR/st.
Zuurgraadmeter - meting van zuurgraad in wijn, sappen
7,68 €
7,68 EUR/st.
Multimeter voor meting van suikerconcentratie en potentieel alcoholgehalte
6,04 €
6,04 EUR/st.
Essence met smaak van groene munt, voor 4 L, 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Alcoholmeter mini EN/DE
1,76 €
1,76 EUR/st.