Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Turbo-gist X-Pure 21,3% 48 uur, 25 L
3,22 €
23,85 EUR/kg
Turbo Gist X-Pack 1,8 kg - professioneel, voor grote brouwsels
24,63 €
13,68 EUR/kg
Turbo Gist X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Turbo gist X-Pure 21,3%, 100L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Turbo X-Harmony Gist 18%, 100 L, 360g
6,24 €
17,33 EUR/kg
Turbo X-Harmony Gist 18%, 25 L, 138 g
23,33 EUR/kg
Cidergist Ciderini Strong, 5 g
1,17 €
234,00 EUR/kg
Cidergist Ciderini Sweet, 5 g
1,88 €
376,00 EUR/kg
Modulaire distilleerder 30 L Freja - elektrisch
234,15 €
234,15 EUR/st.
Modulaire distilleerder Convex 30 L elektrisch - Aabratek
390,00 €
390,00 EUR/st.
Glucoamylase
3,34 €
835,00 EUR/kg
Vloeibare actieve kool voor 25 L, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Ciderkit 20 L
32,19 €
32,19 EUR/st.
ViniTurbo - gist voor snelle fermentatie, 20 g
94,00 EUR/kg
Gist + voedingsstof - rode wijnen
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/st.