Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kaasmakersset
14,14 € 12,44 €
12,44 EUR/st.
Kaasmakerset - jonge kaasmaker
Balkonrookoven met thermometer
34,14 €
34,14 EUR/st.
Thuisrokerij in een pot, 35 L, voor op het gasfornuis
131,70 €
131,70 EUR/st.
Rookhaken - S, geslepen, 3 mm x 150 mm, 5 stuks
3,65 € 3,41 €
0,68 EUR/st.
Applicator voor braadnetten
14,39 €
14,39 EUR/st.
Net voor het roken van kazen, lengte 3 m
2,24 € 1,46 €
0,49 EUR/m
Houten rookoven 115 L dragON Wood 60E, met elektrische verwarmingsmodule en controller
573,17 €
573,17 EUR/st.
dragON set voor rookovens - IQ-modules met Wi-Fi en JET 2 LONG rookgenerator met aslade
434,14 €
434,14 EUR/st.
DragON kit voor rookovens - elektrische modules met digitale controller en rookgenerator JET 1 LONG
300,00 €
300,00 EUR/st.
dragON Jet 1 rookgenerator met dragON Air elektrische pomp
85,85 €
85,85 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, gescherpt 4 mm x 150 mm, 15 st.
13,90 € 13,17 €
2,63 EUR/st.
Applicator voor vleeswaren netten - premium
13,17 €
13,17 EUR/st.
Rookhaken - S, geslepen 3 mm x 150 mm, 15 stuks
8,94 € 8,66 €
0,58 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, 45° afgeschuind, 3 mm x 150 mm, 5 stuks
2,78 €
0,56 EUR/st.