Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Turbo Gist X-Pack 1,8 kg - professioneel, voor grote brouwsels
24,63 €
13,68 EUR/kg
Partyset - Vypito Sinaasappel
11,61 €
11,61 EUR/st.
Turbo X-Harmony Gist 18%, 100 L, 360g
6,24 €
17,33 EUR/kg
Turbo X-Harmony Gist 18%, 25 L, 138 g
3,22 €
23,33 EUR/kg
Turbo Gist X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Klarowin 2 - klaringsmiddel
1,10 €
157,14 EUR/kg
Klarowin - klaringsmiddel 100 g
1,63 €
16,30 EUR/kg
Klarowin - klaringsmiddel 10 g
0,68 €
68,00 EUR/kg
Klarowin White Plus - klaringsmiddel 8 g
0,83 €
0,83 EUR/st.
Gedroogd pecto-enzym
1,78 €
296,67 EUR/kg
Koffiemolen - elektrisch, maalschijf, met zetapparaat en beker
44,38 € 39,27 €
39,27 EUR/st.
Wit slagersnet met afmetingen 12,5 cm x 50 m, met hittebestendigheid tot 220°C
13,90 €
0,28 EUR/m
Wit slagersnet met afmetingen 12,5 cm x 5 m, met hittebestendigheid tot 220°C
2,97 € 2,63 €
0,53 EUR/m
Vierkante kaasmakerdoek 50 x 50 cm, 2 stuks
3,29 € 2,92 €
1,46 EUR/st.
Pot TO 500 ml fi 82/6 - 8 stuks
3,27 €
0,41 EUR/st.