Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Duo Grill voor vlees, 2-in-1 kruidenmix, 2 x 12 g
1,09 € 0,95 €
39,58 EUR/kg
Duo Boter - knoflook- en kruidenkruiden 2 in 1, 2 x 12g
Marinade voor varkenspoot - kruiden- en specerijenmix, 70 g
1,80 € 1,27 €
18,14 EUR/kg
Duo Grill Klassiek voor vis en groenten - 2-in-1 kruidenmix, 2 x 12 g
Houten tang, 22 cm
0,83 €
0,83 EUR/st.
Houten tang 17 cm
0,82 € 0,63 €
0,63 EUR/st.
Varkensdarmen op kalibratielinten, kaliber 28/30, 20 m
8,83 €
0,44 EUR/m
Natuurlijke varkensdarmen kal. 28/30 mm, 20 m
6,07 €
0,30 EUR/m
Gietijzeren jachtketel met geëmailleerd interieur, 8 L
59,02 €
59,02 EUR/st.
Natuurlijke schapendarmen kal. 18/20 mm, 91 m
19,50 € 19,27 €
0,21 EUR/m
Natuurlijke varkensdarmen 28/30, 90m
15,85 € 12,19 €
0,14 EUR/m
Varkensdarmen 28/30 mm en schapendarmen 18/20 mm - set
11,83 €
Vloeibare rook – kersenhout, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Vloeibare rook – jeneverbes, 250 ml
Vleesprikker met beveiliging
10,24 € 8,95 €
8,95 EUR/st.