Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Essence met eikenhoutsmaak, met natuurlijk aroma en extract - 40 ml voor 4 L
3,41 €
3,41 EUR/st.
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/st.
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
44,40 EUR/kg
Essence met kokossmaak, voor 5 L - 100 ml
6,90 €
6,90 EUR/st.
Meting van schijnbaar extract
2,92 €
2,92 EUR/st.
Gold Essence met Jamaica Rum smaak voor 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Essentie met kersensmaak voor 10 L - 100 ml
69,00 EUR/l
Koffie-essence met natuurlijke aroma's voor 4 L - 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/st.
Essence met pruimensmaak voor 4 L, 40 ml
Basispakket - wijn
26,83 €
26,83 EUR/st.
Brandaxa-essence met de smaak van Griekse brandy, 40 ml
Vanille eiken vlokken, sterk geroosterd, 20g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20 g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 500g
13,17 €
13,17 EUR/st.
Natuurlijke eiken vlokken (ongebrand), 20g