Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Halfautomatische vleeswareninjector met naaldenset en slang
27,31 €
27,31 EUR/st.
Vleeswarensluiter + 60 clips
12,44 €
12,44 EUR/st.
Vleessnaren van katoen wit (240°C) 55 m
4,22 €
0,08 EUR/m
Eiken rooksnippers voor roken/grillen, 450 g, kl. 8
2,34 €
5,20 EUR/kg
Vleeswaren net met afmetingen 15 cm x 50 m, met thermische weerstand tot 220°C
13,90 €
0,28 EUR/m
Vleeswaren net met afmetingen 15 cm x 5 m, met thermische weerstand tot 220°C
3,07 € 2,46 €
0,49 EUR/m
Bacterieculturen voor gerijpte worsten, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Verticale worstenvuller 5 kg
88,77 € 83,41 €
83,41 EUR/st.
Colorozozout Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Collagendarm voor worst Ø 65 mm – 4 m
4,99 € 4,73 €
1,18 EUR/m
Roestvrijstalen injectiespuit 60 ml + 2 naalden
15,12 €
15,12 EUR/st.
Bacterieculturen voor gerijpt vlees, 2 g
Horizontale worstenvuller 4 kg
62,92 € 60,97 €
60,97 EUR/st.
Horizontale worstenvuller 2,5 kg met siliconen plunjer
33,16 € 29,75 €
29,75 EUR/st.
Horizontale worstenvuller 1,5 kg met siliconen zuiger
29,51 € 26,58 €
26,58 EUR/st.