Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Koperen prismatische spiralen 0,5 L
20,00 €
40,00 EUR/l
Distilleermodule - kop 2 opvangbakken koeler
116,34 €
116,34 EUR/st.
Distilleermodule - reflux - koude vingers
73,90 €
73,90 EUR/st.
Distilleerdermodule - connector - fi 48,3 mm lang 500 mm
41,95 €
41,95 EUR/st.
Roestvrijstalen schuursponsjes - 12 stuks
6,39 €
0,53 EUR/st.
Convex-deksel 30 L voor stalen vat
22,20 €
22,20 EUR/st.
Convex deksel 18L voor stalen container
20,24 €
20,24 EUR/st.
Modulaire elektrische Convex distilleerder 30 L - Perun
390,00 €
390,00 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL 1.0 CONVEX 60L-ELEKTR. PERUN
Modulaire distilleerder Convex 18 L Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL 1.0 CONVEX 18L- MUNIN
209,02 €
209,02 EUR/st.
Complete Tri-Clamp koppeling 77,5 x 60 mm
14,39 €
14,39 EUR/st.
Roestvrijstalen prismatische steunen - 2 stuks.
3,95 €
1,98 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL Aabratek 2.3 60 L WiFi
487,32 €
487,32 EUR/st.
Pakking voor kijkglas van modulaire distilleerder
2,78 €
2,78 EUR/st.