Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Pot TO 156 ml gekleurde deksel fi 53/4 -6 stuks
3,73 €
0,62 EUR/st.
Rookgenerator dragON JET 4 LIGHT met asafvoerfunctie en elektrische dragON Air-pomp
37,31 €
37,31 EUR/st.
Pot TO 900 ml met gekleurd deksel fi82/6 - 6 stuks
4,02 €
0,67 EUR/st.
Deksel fi 66/4 stippen mix - 10 stuks.
1,24 € 0,71 €
0,07 EUR/st.
Romeinse pot 4 L
27,56 €
27,56 EUR/st.
Ronde Romeinse pot 4 L
22,44 €
22,44 EUR/st.
Geëmailleerde gietijzeren pan - ecru, 4 L
39,51 €
39,51 EUR/st.
Rookgenerator dragON JET 2 LONG met aslade
108,30 €
108,30 EUR/st.
dragON Jet 1 rookgenerator met dragON Air elektrische pomp
85,85 €
85,85 EUR/st.
Rookgenerator dragON JET 1 LONG met elektrische pomp
88,78 €
88,78 EUR/st.
Deksel fi 82/6 Folk, 10 stuks
1,85 € 1,53 €
0,15 EUR/st.
Thuisrokerij in een pot, 35 L, voor op het gasfornuis
131,70 €
131,70 EUR/st.
Dop fi 66 goud - 10 stuks
1,29 € 1,10 €
0,11 EUR/st.
Pot 4 L met deksel ø 100
4,21 € 3,41 €
3,41 EUR/st.
Pot 212ml fi66/4 met zwart deksel 6 stuks
3,77 € 3,04 €
0,51 EUR/st.