Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Voor witte worst - kruiden- en specerijenmix, 350g
8,95 €
25,57 EUR/kg
Pekelmix voor witte worst, met functioneel eiwit en acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Bacterieculturen voor gerijpte worsten, 2 g
2,41 €
1205,00 EUR/kg
Pekelzout - Pekla voor gewone worst
1,19 €
18,31 EUR/kg
Fermentatiecontainer 30L, in witte kleur met opdruk, kraan en 2 buizen - j.EN
12,92 €
12,92 EUR/st.
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Natuurlijke varkensdarmen 28/30, 15m
7,78 €
0,52 EUR/m
Natuurlijke varkensdarmen - kaliber 28/30mm, 15m
5,73 €
0,38 EUR/m
Essentie met rum smaak voor 4 L - 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Heupfles 200 ml met schroefdop en opdruk "Fruit" – motief 2
1,02 €
1,02 EUR/st.
Smaakessentie Reserve Brandy, 40 ml, voor 4 L
3,68 EUR/st.
Wijngist Turbo Fruit 5-7 dagen
2,56 €
64,00 EUR/kg
Thermometer voor koelkasten en vriezers (-40°C tot +40°C) 15cm
1,58 €
1,58 EUR/st.
Platte fles 500 ml met schroefdop en fruitopdruk – motief 2
1,63 €
1,63 EUR/st.
Heupfles 200 ml met schroefdop en opdruk “Cytrynówka” – ontwerp 2