Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Siliconen zuiger voor verticale worstenvuller van 2,5 kg
6,90 €
6,90 EUR/st.
Premium verticale worstenvuller, 7 L
184,38 € 157,56 €
157,56 EUR/st.
Pakking voor zuiger van verticale vulmachines 3, 5, 7 L
4,41 €
4,41 EUR/st.
Framepers voor fruit – met metalen mand, voor 10L
147,56 €
147,56 EUR/st.
Framepers voor fruit - met houten mand, voor 10L
127,80 €
127,80 EUR/st.
Muizenval - vangkooi
4,72 € 3,41 €
3,41 EUR/st.
Handmatige kurkapparaat
3,66 €
3,66 EUR/st.
Modulaire distilleerder Convex 30 L elektrisch - Aabratek
390,00 €
390,00 EUR/st.
Vacuümmachine - premium LED
80,24 € 64,14 €
64,14 EUR/st.
Turbo Gist X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Whisky-essence voor 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Frambozenessence met natuurlijk aroma voor 4 L - 40 ml
3,19 €
79,75 EUR/l
Turbo gist X-Pure 21,3%, 100L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 500g
13,17 €
13,17 EUR/st.
Gedroogde varkensdarmen kaliber 65 mm, 30 cm - 4 stuks
8,07 €
2,02 EUR/st.