Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Wijngist Turbo Fruit 5-7 dagen 100 L
5,61 €
35,06 EUR/kg
Apeorello Dolce-essence voor 4 L, 40 ml
3,68 €
3,68 EUR/st.
Turbo-gist X-Pure 21,3% 48 uur, 25 L
3,22 €
23,85 EUR/kg
Essence met pruimensmaak voor 4 L, 40 ml
3,19 €
3,19 EUR/st.
Framepers voor fruit – met metalen mand, voor 10L
147,56 €
147,56 EUR/st.
Framepers voor fruit - met houten mand, voor 10L
127,80 €
127,80 EUR/st.
Turbo Gist X-Pure 21,3%, 10 x 25 L, 1,35 kg
21,70 €
16,07 EUR/kg
Whisky-essence voor 10 L, 100 ml
8,19 €
81,90 EUR/l
Frambozenessence met natuurlijk aroma voor 4 L - 40 ml
79,75 EUR/l
Turbo gist X-Pure 21,3%, 100L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Amerikaanse eiken vlokken zwaar geroosterd, 500g
13,17 €
13,17 EUR/st.
Gedroogde varkensdarmen kaliber 65 mm, 30 cm - 4 stuks
8,07 €
2,02 EUR/st.
Gedroogde varkensdarmen kaliber 100 mm, 50 cm - 2 stuks
4,04 EUR/st.
Twist-off fles 330 ml met dop fi43 en kleurrijke opdruk - 6 stuks
5,83 €
0,97 EUR/st.
Essentie met rum smaak voor 4 L - 40 ml
92,00 EUR/l