Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Ballon 10 L met handvat en kraantje
16,58 €
16,58 EUR/st.
Wijnballon 10 L met brede hals in plastic mand
24,87 € 23,41 €
23,41 EUR/st.
Pot 10 L met plastic deksel
11,92 € 8,53 €
8,53 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met handvat, 10 L
14,38 € 12,19 €
12,19 EUR/st.
Lichte, onbreekbare wijnballon met draagriemen, 10 L
15,60 €
15,60 EUR/st.
Voedselemmer GWIOZDA - met deksel, 10 L
5,26 € 4,49 €
4,49 EUR/st.
Wijngist Fermivin LS2, 7 g
1,49 €
212,86 EUR/kg
Actieve kokosnootkool voor planten 0,9 L
4,85 €
4,85 EUR/st.
Wijnmakerijgist Enovini® HONEY, 10 g
1,58 €
158,00 EUR/kg
Tuindraad bekleed met schuim, groen, 10 m, fi 10mm
3,56 €
3,56 EUR/st.
Kurk / kap voor ballonnen met smalle hals fi57mm
0,95 €
0,95 EUR/st.
Gist + voedingsstof - rode wijnen
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/st.
Wijngist Enovini® BAYA, 7 g
1,29 €
184,29 EUR/kg
Bayanus gist + voedingsstof - witte en rosé wijnen
1,76 €
1,76 EUR/st.
2-in-1 bodemtester - pH en vochtigheid
6,90 €
6,90 EUR/st.