Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Automatisch bewateringssysteem voor potplanten
26,83 €
26,83 EUR/st.
DragON kit voor rookovens - elektrische modules met digitale controller en JET 2 LONG rookgenerator
319,51 €
319,51 EUR/st.
DragON kit voor rookovens - elektrische modules met digitale controller en rookgenerator JET 1 LONG
300,00 €
300,00 EUR/st.
dragON set voor rookovens - IQ-modules met Wi-Fi en JET 2 LONG rookgenerator met aslade
434,14 €
434,14 EUR/st.
dragON rookovenset - IQ-modules met Wi-Fi en JET 1 LONG rookgenerator
414,63 €
414,63 EUR/st.
Vacuümmachine - multifunctioneel, zwart
41,70 € 39,51 €
39,51 EUR/st.
Vacuümmachine - premium LED
80,24 € 64,14 €
64,14 EUR/st.
Automatische sifon met klep en handvat - 64 cm
18,29 €
18,29 EUR/st.
Słoikówka - kruiden- en specerijenmix, 500 g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Peklosól - Pekla voor gewone worst, met functioneel eiwit, 64 g
2,12 €
33,13 EUR/kg
Franse eikenblokjes, sterk getoast, gearomatiseerd – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Franse eikenblokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Kers, 20g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Pruim, 20 g
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, 20 g
2,22 €
111,00 EUR/kg
Potvlees - kruiden- en specerijenmix, 30 g
1,80 € 1,66 €
55,33 EUR/kg