Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Sterk geroosterde eiken vlokken voor de aromatisering van alcoholen (whisky, bourbon, brandy, cognac, bier), 50 g
2,22 €
44,40 EUR/kg
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 EUR/st.
Modulaire distilleerder voor aromatisering van distillaten 30 L - zonder verwarmingselement
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/st.
Set van 6 smaakessences - WHISK(E)Y 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Franse eikenblokjes, sterk getoast, gearomatiseerd – Whisky, 20 g
3,41 €
170,50 EUR/kg
Franse eikenhouten blokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Pruim, 20 g
2,78 €
139,00 EUR/kg
Franse eikenblokjes, zwaar getoast, gearomatiseerd – Kers, 20g
Whisky Apple-essence - 40 ml voor 4 L
3,68 €
92,00 EUR/l
Bourbon-essence voor 4 L, 40 ml
Vanille eiken vlokken, sterk geroosterd, 20g
2,17 €
108,50 EUR/kg
Modulaire distilleerder Convex 18 L Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/st.
Whisky Fire-essence voor 4 L, 40 ml
Sterk geroosterde eiken vlokken, 20 g
Essence met Wild Cherry Whiskey-smaak 40 ml
85,25 EUR/l