Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Set vuurplaats fi 58 cm en pook-handgreep voor ketel of deksel van gietijzeren pot
29,75 €
29,75 EUR/st.
Hoes voor elektrische rookoven dragON 330275
24,87 € 18,53 €
18,53 EUR/st.
Keukenthermometer (0°C tot +100°C) 12,5cm
4,22 €
4,22 EUR/st.
Display voor de hawkSTILL Wi-Fi distillatiethermometer
42,44 €
42,44 EUR/st.
Thermometer voor rokerij en BBQ (0°C tot +250°C) 5,7cm
6,85 €
6,85 EUR/st.
Rooksnippers voor roken/grillen, kersenhout, 450 g, kl. 2
2,58 €
5,73 EUR/kg
Capillaire wijnmeter voor het meten van alcoholgehalte
3,41 €
3,41 EUR/st.
Neopreen isolatiemantel voor hawkSTILL Convex 30 L distilleerketel
27,80 €
27,80 EUR/st.
Trechters voor verticale vulmachines
6,73 €
1,12 EUR/st.
Reserve trechters voor verticale vulmachine Browin van 5 kg, 6 stuks
Vloeibare rook, voor 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, Appel - 450 g, klasse 2
Rookhoutsnippers voor roken/grillen, pruimenhout, 450 g, klasse 8
Rookchips voor roken/grillen, kersenhout, 450 g, klasse 8
Rookhoutsnippers voor roken en grillen, elzenhout, 450 g, klasse 2
2,34 €
5,20 EUR/kg