Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Boek "Het maken van distillaten van A tot Z" (in het Pools)
15,85 €
15,85 EUR/st.
Smaakessentie Reserve Brandy, 40 ml, voor 4 L
3,68 €
3,68 EUR/st.
Natuurlijke eiken vlokken voor het aromatiseren van alcohol (whisky, witte wijn), 50 g
2,22 €
2,22 EUR/st.
Natuurlijke eiken vlokken (ongebrand), 20g
1,95 €
97,50 EUR/kg
Essence met Wild Cherry Whiskey-smaak 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Tennessee Whiskey-smaakessence 2,5 L – goed voor 250 L eindproduct
172,20 €
68,88 EUR/l
Whisky Fire-essence voor 4 L, 40 ml
92,00 EUR/l
Essence met Whiskey Honey-smaak voor 4 L - 40 ml
Tennessee whiskey-essence voor 4 L - 40 ml
Highcastle Whisky-essence voor 2 L - 40 ml
Grote spiraalvormige bolvormige distilleerapparaat
21,70 €
21,70 EUR/st.
Distilleergist Turbo Grappa 7-10 dagen
30,67 EUR/kg
Distilleergist Turbo Whiskey
1,85 €
80,43 EUR/kg
Wijnballon 5L in plastic mand
10,61 €
10,61 EUR/st.
Vloeibare actieve kool voor 25 L, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg