Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Elektronische keukenthermometer met sonde (0°C tot 250°C)
15,12 €
15,12 EUR/st.
Keukenthermometer met draadloze Bluetooth-sonde
60,49 €
60,49 EUR/st.
Hamkoker Set - Familiefeest, 3 kg
31,95 €
31,95 EUR/st.
Hamkoker Set - Flinke Hap 1,5 kg
23,41 €
23,41 EUR/st.
Thermometer voor hamkoker 0,8 kg (0°C tot +120°C) 9,0cm
2,92 €
2,92 EUR/st.
Thermometer met dubbele schaal (30°C tot 100°C) / (50°C tot 300°C) 13,0cm
5,34 €
5,34 EUR/st.
Vloeibare actieve kool voor 25 L, 140 g
3,56 €
25,43 EUR/kg
Wijngist Malaga, 20 ml
0,95 €
47,50 EUR/l
Wijngist Bourgogne zonder vermenigvuldiging, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Pinnen, ankers voor het bevestigen van trampoline, 4 stuks
17,55 € 6,29 €
1,57 EUR/st.
Tokay wijngist, 20 ml
Vinistart Complex, 20 g
1,88 €
94,00 EUR/kg
Bordeaux wijngist, 20 ml
Universele wijngist, 20 ml
Kurkapparaat 2-armig metaal.d.22
44,38 € 35,36 €
35,36 EUR/st.