Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Gedroogde gist voor Italiaanse pizza - 100 g
3,19 €
31,90 EUR/kg
Ronde pizzasteen, gemaakt van cordieriet, diameter 33 cm
7,56 €
7,56 EUR/st.
Rechthoekige granieten pizzasteen 37 x 35 cm
20,48 €
20,48 EUR/st.
Pizzasteen met handvat en mesje, van cordieriet, rond 33 cm
8,53 € 6,80 €
6,80 EUR/st.
Mechanische sluiting van draad fi25 mm - 5 stuks
1,41 € 1,07 €
0,21 EUR/st.
Mechanische sluiting van draad fi40 mm - 3 stuks
2,51 €
0,84 EUR/st.
Distilleergist Turbo Grappa 7-10 dagen
3,68 €
30,67 EUR/kg
Apeorello Dolce-essence voor 4 L, 40 ml
3,68 EUR/st.
Marina-fles 500 ml met kurk, 1 stuk
1,68 €
1,68 EUR/st.
Essence met espressosmaak, voor 4 L, 40 ml
Set van 6 essences - cocktail 6x40 ml
15,12 €
63,00 EUR/l
Elektronisch weerstation – draadloos, met sensor, zwart
54,14 € 28,29 €
28,29 EUR/st.