Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
6-kamer gistingsbuisje v2
1,75 € 1,39 €
1,39 EUR/st.
Dop voor gistingsfles Dama 5, 3, 2 L - 3 stuks
1,46 €
0,49 EUR/st.
Bezinkselreductor
1,10 €
1,10 EUR/st.
Modulaire distilleerder 30 L Freja - elektrisch
234,15 €
234,15 EUR/st.
Licht moutextract Coopers Light
15,85 €
10,57 EUR/kg
Filterzak voor raamwerkpers 12 l 60g/cm2
7,61 €
7,61 EUR/st.
Maatlepel voor suiker 2/4/6 g
2,02 €
2,02 EUR/st.
Kurk van kurk 30/25 mm
0,46 €
0,46 EUR/st.
Distilleergist Turbo Grom 48h
3,34 €
22,27 EUR/kg
Distilleerdersgist Turbo Grom 5-7 dagen
2,19 €
25,76 EUR/kg
VYPITO 12%, zakje voor 18 drankjes – Multitropic, 126g
3,95 €
3,95 EUR/st.
Klarowin Duo Rapid - chitosan + kiezelzuur, 65 g
2,14 €
32,92 EUR/kg
Turbo gist X-Pure 21,3%, 100L
6,31 €
17,53 EUR/kg
Gist + voedingsstof - rode wijnen
1,75 € 1,51 €
1,51 EUR/st.
Dama 5 L met schroefdop, kurk en waterslot – 4 stuks
20,97 €
5,24 EUR/st.