Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Wijnset 4 SEIZOENEN - Framboos
5,49 €
52,29 EUR/kg
Wijnset 4 SEIZOENEN - Wilde roos
Wijnset 4 SEIZOENEN – Cranberry
Capillaire wijnmeter voor het meten van alcoholgehalte
3,41 €
3,41 EUR/st.
Easy Wijnset – eenvoudige manier voor huisgemaakte wijn
20,00 €
20,00 EUR/st.
Meting van wijnsteenzuurgehalte
7,31 €
7,31 EUR/st.
Set: kurken+etiketten+kappen - 20 stuks
5,85 €
5,85 EUR/st.
Set: kurken + etiketten + hoezen - 8 stuks
3,02 €
3,02 EUR/st.
Zuurmix - zuurgraadregelaar
1,10 €
73,33 EUR/kg
Meting van totale zuurgraad
Net voor klimplanten, 1,8 x 5m
Net voor klimplanten, 1,8 x 2,7m
2,07 €
2,07 EUR/st.
Plantensteun - rooster (150cm x 60cm) 3 stuks
22,44 €
7,48 EUR/st.
Plantensteun - rooster (150cm x 75cm) 2 stuks
19,76 €
9,88 EUR/st.
Plantensteun - rooster (150cm x 45cm) 3 stuks
18,53 €
6,18 EUR/st.