Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Houten stamper / stamper voor kool 78 cm
7,99 € 7,68 €
7,68 EUR/st.
Fermentatiezakken - voor een vat van 240L - 3 stuks
4,61 €
1,54 EUR/st.
Fermentatiezak - voor vaten 65 en 80L - 5 stuks
3,49 €
0,70 EUR/st.
Vat voor kool 85 L, met drukring, blauw, Sterk
35,85 € 30,49 €
30,49 EUR/st.
Vierkant Vat voor 40 L, wit, met handvatten, Sterk
15,11 € 13,66 €
13,66 EUR/st.
Framepers voor fruit - roestvrij staal, 1,2 l
78,54 €
78,54 EUR/st.
Aftapkraan voor vaten 40 L, 60 L, 130 L, 240 L
4,27 €
4,27 EUR/st.
Voor boerenworst, 20g
1,66 €
83,00 EUR/kg
Steengoed - pot 800ml voor reuzel met deksel
15,12 €
15,12 EUR/st.
Kruiden- en specerijenmix voor boerenworst, 500g
11,29 €
22,58 EUR/kg
Druksteen voor vaten, aardewerk, fi 22 cm
13,66 €
Druksteen voor vaten, aardewerk, diameter 15 cm
9,87 € 6,31 €
6,31 EUR/st.
Houten koolstamper / stamper groot 100 cm
11,36 € 11,05 €
11,05 EUR/st.
Fermentatievat 10L - wit, met handgrepen
6,58 € 5,83 €
5,83 EUR/st.
Fermentatievat 30L - wit, met handgrepen
11,55 € 10,39 €
10,39 EUR/st.