Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Hamkoker - Klein maar fijn 0,8 kg
16,82 € 15,60 €
15,60 EUR/st.
Thermometer voor hamkoker 0,8 kg (0°C tot +120°C) 9,0cm
2,92 €
2,92 EUR/st.
Siliconen zuiger fi12,8 cm voor 4 kg vulmachines
5,80 €
5,80 EUR/st.
Turbo Gist X-Pack 1,8 kg - professioneel, voor grote brouwsels
24,63 €
13,68 EUR/kg
Plastic zakken voor hamkoker 0,8 kg - 20 stuks
2,55 € 1,95 €
0,10 EUR/st.
Kaasmakerijvorm voor koryciński kaas Ø 21/11 x 8,5 cm voor 2 kg
6,04 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
Verticale worstenvuller 4 kg
70,24 € 65,36 €
65,36 EUR/st.
Horizontale worstenvuller 3 kg
45,60 € 40,97 €
40,97 EUR/st.
Horizontale worstenvuller 1,5 kg met siliconen zuiger
29,51 € 26,58 €
26,58 EUR/st.
Hamkoker - Słuszny Kęs 1,5 kg
19,26 € 18,53 €
18,53 EUR/st.
Stoomsapper RVS 8 L
48,53 €
48,53 EUR/st.
Rookhoutsnippers van kersenhout, 5 kg, middelgroot KL8
14,14 €
2,83 EUR/kg
Universele graanmolen, tafelmodel - 1 kg
38,28 € 20,24 €
20,24 EUR/st.
Rookhoutsnippers van els en beuk, 15 kg, middelgroot KL8
17,80 €
1,19 EUR/kg
Gedroogde bakkersgist, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/st.