Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Net voor klimplanten, 1,8 x 2,7m
2,07 €
2,07 EUR/st.
Plantensteun - rooster (150cm x 75cm) 2 stuks
19,76 €
9,88 EUR/st.
Steengoed - pot voor reuzel, langwerpig met deksel 0,75L
18,29 €
18,29 EUR/st.
Rookhoutsnippers (70% els + 30% beuk), klasse 2, 450 g x5
10,78 €
4,79 EUR/kg
Plantensteun - versmalde tuintrellis 150 x 75cm
10,14 €
10,14 EUR/st.
Tuinstokken Bioogród – gecoat staal, 0,75 m, fi 8 mm, 10 stuks
5,65 € 4,22 €
0,42 EUR/st.
Rookhoutsnippers voor roken/grillen van varkensvlees – mix (70% elzen, 30% beuken), 450 g, klasse 10
2,34 €
2,34 EUR/st.
Rooksnippers voor roken/grillen 70% els + 30% beuk, 450 g, kl. 2
5,20 EUR/kg
Rookhoutsnippers voor roken/grillen 70% elzenhout + 30% beukenhout, 450 g, kl. 8
Ringsteun voor planten 3 ringen 0,7m
2,14 € 2,07 €
Gecoate stalen stok PE 1,75 m x 11 mm
1,29 € 1,00 €
1,00 EUR/st.
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Wijnfles 0,75 L bruin - verpakking 8 stuks
5,80 € 5,24 €
0,66 EUR/st.
Pekelzout 720 g
2,51 €
3,49 EUR/kg
Fles „Szafirowa” 700 ml met schroefdop, 1 st.
1,36 €
1,36 EUR/st.