Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Distilleergist Turbo Koji, 50 g (zonder maischen!)
2,63 €
52,60 EUR/kg
Modulaire distilleerder Convex 30 L elektrisch - Aabratek
390,00 €
390,00 EUR/st.
Modulaire distilleerder Convex 18 L Baldur
246,10 € 241,46 €
241,46 EUR/st.
Distilleerapparaat hawkSTILL 1.0 CONVEX 18L- MUNIN
209,02 €
209,02 EUR/st.
Fles Gallone 1L zonder vlechtwerk, met dop
2,90 €
2,90 EUR/st.
Wijngist Bourgogne zonder vermenigvuldiging, 20 ml
1,00 €
50,00 EUR/l
Steengoed - pot 0,5 L voor reuzel zonder deksel
8,46 € 7,68 €
7,68 EUR/st.
Mandfles 5 L Dama met dop - zonder mand
6,04 €
6,04 EUR/st.
Modulaire distilleerder voor aromatisering van distillaten 30 L - zonder verwarmingselement
195,12 € 157,56 €
157,56 EUR/st.
Tuinband met klittenband, groen, 15 mm x 5 m
3,94 € 2,78 €
2,78 EUR/st.
Vloeibare rook, voor 20 kg, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Universele witte thermometer (-40°C tot +50°C) 40cm
3,12 €
3,12 EUR/st.
Vloeibare rookaroma voor 3 kg, 40 ml
2,78 €
69,50 EUR/l
Frukta-Gel - Pectine voor jam en confituren, 30 stuks
29,75 €
0,99 EUR/st.
Frukta-Gel - Pectine voor jam en confituren, 15 stuks
15,12 €
1,01 EUR/st.