Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Universele pot 18 L
19,50 € 17,32 €
17,32 EUR/st.
Kurk van kurk 23/18 mm 20 stuks
5,07 € 4,46 €
0,22 EUR/st.
Aromatic Bayanus Multicomplex startpakket voor wijn, 40 g
1,46 €
36,50 EUR/kg
Kurk van kurk 23/18 mm 100 stuks
19,75 € 18,29 €
0,18 EUR/st.
Kurk van kurk 23/18 mm 10 stuks
2,80 € 2,51 €
0,25 EUR/st.
Set voor het aftappen van wijn en bier met terugslagklep
5,27 €
5,27 EUR/st.
Zuurgraadmeter - meting van zuurgraad in wijn, sappen
7,68 €
7,68 EUR/st.
Witte fles voor wijn 0,75 L - verpakking van 8 stuks
6,44 €
0,81 EUR/st.
Fles voor likeur 200 ml 6 stuks + 6 kurken 23/18
5,51 €
0,92 EUR/st.
Wijngist Turbo Fruit 5-7 dagen
2,56 €
64,00 EUR/kg
Enovini® wijngist
1,22 €
174,29 EUR/kg
Mandfles Dama 5 L PET, met schroefdop, handgreep en mandje
2,92 €
2,92 EUR/st.
Mandfles Dama 5 L PET, met schroefdop
2,21 € 2,12 €
2,12 EUR/st.
MAXI fermentatiebuis met beschermende stop
1,24 €
1,24 EUR/st.
Mandfles Dama 5 l PET, met schroefdop en mandje
2,78 €
2,78 EUR/st.