Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Hamkoker Set - Familiefeest, 3 kg
31,95 €
31,95 EUR/st.
Hamkoker - Gezinsformaat 3 kg
25,60 € 24,88 €
24,88 EUR/st.
Automatisch bewateringssysteem voor potplanten
26,83 €
26,83 EUR/st.
Glazen hamkoker voor 450 g
7,68 €
7,68 EUR/st.
Pekelmix voor witte worst, met functioneel eiwit en acerola, 66g
2,12 €
32,12 EUR/kg
Perliet voor kamerplanten en tuinieren, 2L
1,95 €
0,97 EUR/l
Marinade voor spek - kruiden- en specerijenmix, 35 g
1,27 €
36,29 EUR/kg
Plantengieter - wit bord met keramische voet, 200 ml
3,68 € 2,39 €
2,39 EUR/st.
Plantengieter – zwart bord, 200 ml
1,36 € 0,53 €
0,53 EUR/st.
Plantengieter – zwart bordje met keramische voet, 200 ml
Platte bodemkolom voor destillatie met slijpstuk - 10l
113,41 €
113,41 EUR/st.