Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kaasmakerij was, 150 g
3,41 €
22,73 EUR/kg
Microbiologisch stremsel voor kaas strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Ronde kaasmaakvorm Ø 13 x 7 cm voor 500 g
2,26 € 1,83 €
1,83 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, gescherpt 4 mm x 150 mm, 15 st.
13,90 € 13,17 €
2,63 EUR/st.
Rookhaken - S, geslepen 3 mm x 150 mm, 15 stuks
8,94 € 8,66 €
0,58 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, 45° afgeschuind, 3 mm x 150 mm, 5 stuks
2,78 €
0,56 EUR/st.
Essence met pruimenbrandewijnsmaak, voor 4 L, 40 ml
3,68 €
92,00 EUR/l
Rookhaken - S, geslepen, 4mm x 100mm, 5 stuks
4,46 € 4,22 €
0,84 EUR/st.
Automatisch bewateringssysteem voor potplanten
26,83 €
26,83 EUR/st.
Geëmailleerde gietijzeren ketel, 10 l
64,14 €
64,14 EUR/st.
Pectine voor jam - citrus amide voor geleren, 20 g
1,53 €
76,50 EUR/kg
Kapiteinsfles 500 ml met schroefdop, 1 stuk
1,43 € 1,27 €
1,27 EUR/st.
Fles BELISSIMO 250 ml, met natuurkurk, 1 stuk.
1,17 €
1,17 EUR/st.
Fles 500 ml met schroefdop, opdruk ‘Cytrynówka’, 1 stuk
1,53 EUR/st.
Gietijzeren braadpan, 5,5 L
47,93 € 28,78 €
28,78 EUR/st.