Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Colorozozout Vit-C - 130 g
0,83 €
6,38 EUR/kg
Voedselemmer met deksel 10 L - groentjes
5,26 € 4,49 €
4,49 EUR/st.
Elektronische culinaire thermometer met inklapbare sonde (-50/+300℃), rood
7,68 €
7,68 EUR/st.
Set met vloeibare rookaroma’s, 6 stuks à 40 ml
14,63 €
60,96 EUR/l
Vloeibare rook – kersenhout, 250 ml
11,29 €
45,16 EUR/l
Vloeibare rookaroma – eiken, 250 ml
Vloeibare rook – jeneverbes, 250 ml
Highcastle Whisky-essence voor 2 L - 40 ml
3,41 €
85,25 EUR/l
Pakking voor kijkglas van modulaire distilleerder
2,78 €
2,78 EUR/st.
Vloeibare rook – kersenhout, 40 ml
69,50 EUR/l
Vloeibare rookaroma – eikenhout, 40 ml
Borstel voor het wassen van ballonnen - groot
6,04 €
6,04 EUR/st.
Borstel voor het wassen van ballonnen - klein
5,80 €
5,80 EUR/st.
Pot TO Gurken 425 ml met gekleurde deksel fi 82/6 - 6 stuks
5,72 € 5,19 €
0,87 EUR/st.
AFDICHTINGEN VOOR WECK-POTTEN FI110MM - 20ST.
4,85 €
0,24 EUR/st.