Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Saturator voor water en dranken + 10 patronen
41,70 €
41,70 EUR/st.
VSYPTO met druivensmaak, 9 g
0,78 €
86,67 EUR/kg
VSYPTO met druivensmaak, 3 g
0,44 €
146,67 EUR/kg
Premium verticale worstenvuller, 7 L
184,38 € 157,56 €
157,56 EUR/st.
Gedroogde bakkersgist, 1 kg
12,19 €
12,19 EUR/st.
Elektronische keukenthermometer handmatig opgeladen
11,28 € 10,24 €
10,24 EUR/st.
Gedroogde bakkersgist, 500g
6,39 €
12,78 EUR/kg
Gedroogde bakkersgist, 250g
3,41 €
3,41 EUR/st.
Muizenval - vangkooi
4,72 € 3,41 €
Gedroogde bakkersgist, 100g
2,02 €
20,20 EUR/kg
Drievoudige bewateringsbol (driekamer), transparant groen met keramische voet, 600ml
4,46 € 3,88 €
3,88 EUR/st.
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant kleurloos, 600 ml
2,21 € 1,70 €
1,70 EUR/st.
Drievoudige gietbal (driekamer), transparant blauw, 600 ml
Fles 500 ml met schroefdop, opdruk ‘Cytrynówka’, 1 stuk
1,53 €
1,53 EUR/st.
Mijn hobby: het maken van zelfgemaakte wijn - Engelse versie
1,63 € 1,04 €
1,04 EUR/st.