Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Kaasmakerijvorm voor koryciński kaas Ø 21/11 x 8,5 cm voor 2 kg
6,04 € 3,95 €
3,95 EUR/st.
Ronde kaasvorm Ø15 x 7cm voor 1200 g
6,65 € 3,95 €
Ronde kaasvorm Ø 13 x 7 cm voor 800 g
4,72 € 3,34 €
3,34 EUR/st.
Ronde kaasmaakvorm Ø 13 x 7 cm voor 500 g
2,26 € 1,83 €
1,83 EUR/st.
Ronde kaasvorm Ø 8,4 x 7,4 cm voor 250 g
1,33 € 1,02 €
1,02 EUR/st.
Ronde kaasvorm Ø 10 x 5,5 cm voor 250 g
1,97 € 1,85 €
1,85 EUR/st.
Ronde kaasvorm Ø 10 x 9,5 cm voor 300 g
4,38 € 3,95 €
Microbiologisch stremsel voor kaas strong, 30 ml
6,66 €
222,00 EUR/l
Natuurlijke vloeibare stremsel voor kaas 50 ml
4,70 €
94,00 EUR/l
Microbiologisch stremsel voor kaas in vloeibare vorm 50 ml
2,92 €
58,40 EUR/l
Yoghurt- en kaasbereider met thermostaat 1,5 L
39,50 € 36,83 €
36,83 EUR/st.
Stremsel voor kazen 5x1 g
2,63 €
526,00 EUR/kg
Rookhaken - S-vorm, gescherpt 4 mm x 150 mm, 15 st.
13,90 € 13,17 €
2,63 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, 45° afgeschuind, 3 mm x 150 mm, 5 stuks
2,78 €
0,56 EUR/st.
Applicator voor vleeswaren netten - premium
13,17 €
13,17 EUR/st.