Zuivelbereiding
Voedselverwerking
Bakken
Vleeswarenbereiding
Wijnbereiding
Distillatie
Bierbrouwen
Huis en tuin
Thermometers
Aantal per pagina:
Sorteren:
Ronde kaasmaakvorm Ø 13 x 7 cm voor 500 g
2,26 € 1,83 €
1,83 EUR/st.
Vierkante kaasmakerijvorm 11 x 11 x 8,5 cm voor 500 g
3,68 €
3,68 EUR/st.
Microbiologisch stremsel voor kaas in vloeibare vorm 50 ml
2,92 €
58,40 EUR/l
Filterzak voor wijn, likeuren - conisch, 3 L
6,39 €
6,39 EUR/st.
Alfa-amylase in vloeibare vorm
1,88 €
188,00 EUR/l
Fles voor likeuren heupfles 200 ml - 10 stuks
6,55 € 5,83 €
0,58 EUR/st.
Fles voor likeuren heupfles 100 ml + dop 8 stuks
4,87 € 3,56 €
0,45 EUR/st.
Calciumchloride in vloeibare vorm, 50 ml
3,31 €
66,20 EUR/l
Fles voor wijn 0,75 L groen - verpakking van 8 stuks
6,43 € 6,00 €
0,75 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, gescherpt 4 mm x 150 mm, 15 st.
13,90 € 13,17 €
2,63 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, geslepen punten, 3 mm x 100 mm, 5 stuks
3,02 € 3,00 €
0,60 EUR/st.
Rookhaken - S-vorm, 45° afgeschuind, 3 mm x 150 mm, 5 stuks
2,78 €
0,56 EUR/st.
Convex deksel 18L voor stalen container
20,24 €
20,24 EUR/st.
Fles voor likeur 100 ml 6 stuks + 6 kurken
6,75 € 6,29 €
1,05 EUR/st.
Kaasmakerijvorm voor koryciński kaas Ø 21/11 x 8,5 cm voor 2 kg
6,04 € 3,95 €
3,95 EUR/st.